Замовити дзвінок

Новинки у СуперФлора! СУКУЛЕНТИ.

admin

СУКУЛЕНТИ

З латинської SUCCLENTUS перекладається як «соковитий». У дикій природі ці незвичайні рослини можна зустріти в посушливих районах Америки, Азії та Африки.  Умови, в яких змушені жити сукуленти, нагородили їх особливими, загальними для всіх, властивостями. Вони вміють швидко запасати вологу, беручи її буквально з нізвідки, а потім ретельно зберігати: адже вода – основа виживання.
Порада: досвідчені квітникарі поливають своїх улюбленців лише після того, як вони зморщаться. Дивно, але такий голодний пайок призводить до найкращого стану рослин. При тривалому зневодненні рослини зморщуються, але не гинуть. Однак варто їх полити, резервуари всередині них знову наповнюються, і сукуленти оживають.
Ці оригінальні за своєю формою, кольором та властивостями рослини стали справжнім трендом 2017 року. Сукуленти все більше і більше набувають популярності. Вони стали невід’ємною частиною озеленення кафе, ресторанів, офісів, декорування весіль та навіть зачісок для наречених. Тому ловіть новинку від SuperFlora – різноманітний вибір сукулентів. У нас можна придбати палети з кількома видами сукулентів, а також замовити композиції на подарунок чи озеленення. Приємні ціни Вас здивують!

Будь в тренді! =)