Замовити дзвінок

Пуансетія – символ Різдва

admin

Пуансетія – прекрасна квітка, родом з тропічної Мексики і Центральної Америки.

У багатьох країнах ця квітка є символом Різдва. Завдяки червоним листям, які нагадують зірки, Пуансетію ще називають Різдвяною або Віфлеємською зіркою.

Гарна легенда про походження яскравої кімнатної рослини тягнеться з XVI століття. Бідна дівчина, якій не було на що купити подарунок на Різдво, натхненна ангелом, зібрала уздовж дороги скромний букет з бур’янів і віднесла їх до церкви. Там вони перетворилися в прекрасні квіти Пуансетії.

Квітка носить ім’я американського посла в Мексиці Джоела Поінсетта. Саме він привіз рослину в 1825 році в рідний штат – Південну Каліфорнію. У США навіть відзначається Національний день Пуансетії – 12 грудня.

Період цвітіння Пуансеттії триває з грудня по лютий або з січня по березень. Самі квіточки, дрібні і непоказні, не представляють інтересу. Головна особливість цієї кімнатної рослини – в приквітках. Червоні верхівки Пуансеттію це не квіти, а видозмінені листки – приквітки, які бувають червоні, рожеві або білі.

Приквітки тримаються на рослині досить довго – від двох місяців до півроку.

Зараз Пуансетія є одним з найбільш затребуваних кімнатних рослин, які купуються в якості подарунка. Адже зовсім скоро настануть новорічні та різдвяні свята, а найкращим подарунком взимку буде саме квітка. Поспішайте до зимових свят придбати різдвяну рослину, яке випромінює тепло і втілює віру в чудеса, в нашому садовому центрі. Саме у нас Пуансетія має чудовий, свіжий вигляд та лояльну ціну.